Корзина
302 отзыва

Плаття - джерело жіночої енергії!

Плаття - джерело жіночої енергії!

20.01.15

Плаття - джерело жіночої енергії!

Сукні споконвіку є основною ланкою, що з'єднує енергію жінки і Матінки-Землі. Тому для кожної жінки вони повинні бути не просто частиною її гардеробу, а символом і козирем, завдяки якому жіноча стать завжди залишається на висоті.
   Довга і широка спідниця формує енергетичний конус, який допомагає енергії землі приходити до жінки із землі, звідки вона її і отримує. Такий одяг, як штани завжди негативно впливає на жіноче здоров'я, її репродуктивну систему і заважає жінці сприймати себе як жінку, відповідно не дає чоловікові сприймати її як жінку. Буває так, що коли дівчата змінюють штани на спідниці, і це допомагає їм завагітніти при такому діагнозі, як безпліддя.
Для того, щоб насолодитися своєю жіночністю, носіть будь сукні та спідниці. У них Ви ніколи не зможете забути, хто ви є насправді.
Жіноча енергія накопичується в спеціальній посудині - матці. А чоловік може отримати цю енергію тільки від жінки. А якщо прекрасна половина в брюках, то канал зв'язку із Землею перекритий, зупиняється рух енергії, матка не наповнюється, з милим поділитися ставати нічим. А адже саме ця жіноча енергія, подарована чоловіку, допомагає йому прагнути до мети, домагатися результатів, бути при цьому врівноваженим і спокійним. Тому не поспішайте звинувачувати своїх улюблених в усьому і вся, а просто будьте трохи мудріші, для чого іноді достатньо змінити один вид одягу на інший.


Сукні


Ми пропонуємо Вам величезний асортимент суконь для прихильниць будь-якого стилю. У нашому каталозі Ви знайдете сукні від секси міні до елегантних максі. У нас Ви зможете придбати сукню недорого з будь-яких видів тканин, актуальних в цьому сезоні, таких як мереживо, атлас, трикотаж, блискітки і оксамит в будь-якій кольоровій гамі.

максі сукні


При виборі сукні до підлоги врахуйте, що воно має бути зручним. І якщо вже ви вирішили купити довге плаття максі, не забудьте звернути увагу на тканину, застібки, і його ширину внизу, щоб було зручно в ньому ходити.

 

коктейльні сукні

Для любительок клубів і вечірок, де постійно перебуває багато людей, необхідно завжди бути ретельним в підборі свого образу. Відмінним варіантом може стати коротке коктейльне плаття, в якому Ви зможете легко рухатися і багато танцювати. Для того, щоб купити таке клубне плаття Ви можете оформити замовлення через корзину.

 

Мереживні сукні


Мереживні сукні - сьогодні це дуже розкішно і кокетливо, щиро і пленительно красиво. Адже сукні з мережива це символ жіночності, і вони хоч і іноді залишають подіум, але дуже скоро повертаються. У нас Ви можете вибрати сукню з мереживом як повсякденне, ділове до свята або на романтичне побачення. У нашому платті Ви зможете себе відчути принцесою.

 

 

Плаття великих розмірів


Інтернет-магазин "МАРІОКС бутік" пропонує купити жіночий одяг великих розмірів, в тому числі і сукні, за найбільш привабливими цінами. Вас завжди приємно здивує наш каталог одягу, серед яких дуже багато стильних моделей, які обов'язково сподобаються модницям.

Милі жінки, обов'язково задумайтеся над тим, що жіноча енергія обов'язково потрібна нам і нашим улюбленим! Адже саме її ми можемо подарувати дорогій людині, роблячи його більш мужнім, спокійним і постійним, надихаючи його тим самим на творення, прагнення і активність.

Таким чином, правильно підібрані сукні - це перше і основне правило жіночої сили! А її у нас в кілька разів більше, ніж у наших партнерів. А сукні є нашими помічниками і допомагають бути жіночними і ніжними. Одягаючи їх, жінка сама дуже сильно перетворюється не тільки зовні, а й внутрішньо. Від цього мимоволі змінюється настрій і обов'язково, що найголовніше, гармонізується її фізична форма, покращується здоров'я і загальне самопочуття. Саме це внутрішній стан свята душі так притягує чоловіків і робить їх саме такими, якими б хотілося їх бачити поруч із собою! Інтернет-магазин "МАРІОКС бутік" пропонує купити жіночий одяг великих розмірів, в тому числі і сукні, за найбільш привабливими цінами. Вас приємно здивує наш каталог товарів, серед яких дуже багато стильного одягу, яка обов'язково сподобається любителькам модного одягу.

Милі жінки, обов'язково задумайтеся над тим, що жіноча енергія обов'язково потрібна нам і нашим улюбленим! Свою жіночу енергію ми даруємо чоловікові, роблячи його більш врівноваженим, спокійним і постійним. Саме наша жіноча енергія надихає його на творчу працю.

Таким чином, правильно підібрані сукні - це перший і основний секрет жіночої сили. Сукні роблять нас дуже жіночними і ніжними. Надягаючи їх, замість брюк, жінка сама того не помічаючи перетворюється внутрішньо, у неї змінюється в кращу сторону настрій, при цьому гармонізується і її фізичний стан! Саме це внутрішньо стан свята душі так притягує чоловіків!